Jesteś w: Home      O nas
 
SCHEGOR - kształtujemy Twój sukces 
 
W 1990 roku jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy na polski rynek metodę termiczno - próżniowego formowania elementów z folii i płyt termoplastycznych.

We współpracy z General Electric Plastics z Holandii, czołowym producentem tworzyw sztucznych, opracowaliśmy nowoczesne metody produkcji i wprowadziliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Zbierając doświadczenia z różnorodnymi tworzywami szczególne zainteresowanie wzbudził w nas poliwęglan, wysoko-przezroczysty i bardzo odporny na uderzenia materiał, znajdujący zastosowanie między innymi jako kuloodporny zamiennik szkła.

Charakterystyka poliwęglanu sprawia, iż jego obróbka cieplna jest dużym wyzwaniem i wymaga olbrzymiego doświadczenia. Dlatego jesteśmy szczególnie dumni z naszych osiągnięć w tym zakresie tym bardziej, iż tylko pojedyncze firmy z naszej branży oferują formowanie poliwęglanów.

Dużą wagę przykładamy do kontaktów z klientami, którzy oczekują od nas nie tylko perfekcji w wykonaniu produktu ale również kompetentnego doradztwa. Złożoność technologii termoformowania i różnorodność materiałów wymaga wnikliwej analizy potrzeb klienta i kreatywności w tworzeniu indywidualnych rozwiązań 

Dla uzyskania optymalnych wyników powinni Państwo skonsultować się z nami już w fazie planowania produktu.
  
Zapraszamy do współpracy
 
 
Sylwia Schellenberg-Empacher


Co to jest termoforming?

Termoformowanie jest jednym z najtańszych
i najdłużej stosowanych sposobów przetwarza- nia tworzyw sztucznych.

Nasza oferta...
 
...czyli co można wykonać z tworzyw sztucznych.
Technologie
 
Oprócz "klasycznego" termoformowania stosujemy jeszcze inne technologie obróbki tworzyw sztucznych.prot - Profesjonalne Technologie
Hosting - Serwery